Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie www.silbo24 

POLITYKA PRYWATNOŚCI i OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Niniejszy dokument stanowi integralną część regulaminu Sklepu http://www.silbo24.pl

- Administratorem danych jest Firma, zwana dalej „Sklepem Internetowym” jest P.W. SILBO, ul. Tylna 2/4, 42-600 Tarnowskie Góry, NIP: PL6451982089, REGON 241288201, który prowadzi działalność za pośrednictwem Sklepu http://www.silbo24.pl. Baza danych została stworzona wyłącznie w celu umożliwienia Klientom dokonania zakupów na stronie Sklepu www.
-  Administrator uprawniony jest do ujawnienia danych osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, zgodnie z postanowieniami Regulaminu i obowiązującymi przepisami prawa.
-  Marketing bezpośredni własnych usług oraz monitorowania jakości usług Portalu jest możliwy po uzyskaniu ZGODY Klienta. Zgoda na przetwarzanie danych w celu opisanym w zdaniu poprzednim jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.
-  Administrator zobowiązuje się do bezpiecznego przechowywania danych.
-  Dane osobowe oraz informacje zawarte w formularzu rejestracyjnym lub w mailu wykorzystywane będą przez Administratora wyłącznie do realizacji zamówienia. W tym celu Administrator przetwarza następujące dane: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, tel., dane Przedsiębiorcy, NIP.
-  Klient ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również natychmiastowego ich usunięcia po zgłoszeniu Administratorowi, który dokonuje na życzenie Klienta modyfikacji lub całkowitego usunięcia danych.
-  Administrator zobowiązuje się do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych, w szczególności przez zabezpieczenie danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.
-  Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa RODO o Ochronie Danych Osobowych.zamknij

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Tarnowskie Góry, ul.Tylna 2/4

Promocje

Producenci

Dostawcy

  • InPost
  • Kurier
  • Poczta Polska

Ostatnio przeglądane

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

poiltyka prywatności
MARGO * Piżama bawełniana * 8-9L - NOWA Zobacz większe

MARGO * Piżama bawełniana * 8-9L - NOWA

Nowy produkt

Piżama bawełniana
Firma: MARGO
Rozmiar: 134
Stan NOWY

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

39,00 zł brutto

PayPal
PayPal

Opis

Bielizna Piżamy

Więcej informacji

 

śliczna piżama bawełniana

(produkt polski)

Firma: MARGO

Rozmiar: 134


Stan NOWY

Wymiary Bluzy:

długość - 51cm

szerokość - 39cm

rękaw od szyi - 54cm

rękaw od ramienia - 42cm

rękaw od pachy - 38cm

Wymiary Spodni:

długość - 78cm

nogawka od kroku - 54cm

pas - 25-36cm x2

 

 

Opinie

Napisz opinię

MARGO * Piżama bawełniana * 8-9L - NOWA

MARGO * Piżama bawełniana * 8-9L - NOWA

Piżama bawełniana
Firma: MARGO
Rozmiar: 134
Stan NOWY

30 Inne produkty w tej samej kategorii: